5c88cdff-cd70-4f86-a852-63292110223f

Bursa Oto Kaporta Hizmetlerimiz Sayfası

Bursam16 olarak sunduğumuz hizmetler.

Videoyu Oynat
Senelik Tecrübe
0 +
Başlıca Hizmetlerimiz

Profesyonel ve Kaliteli oto boya ve kaporta hizmeti

Bursa’da oto boya ve kaporta denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden olmamız, tecrübemizin kanıtıdır. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman işimizi aynı kalitede yapmaya özen gösteriyoruz.

Profesyonel Hizmet

Bursa Boya & Kaporta alanında neler sunuyoruz ?

Oto Boya Hizmetinin Avantajları

Oto boya hizmeti, aracınızın estetiğini ve değerini artırmak için önemli bir adımdır. Oto boyama, aracınızın yıpranmış veya hasar görmüş boya yüzeyini yenileyerek, ona yeni bir canlılık kazandırır.

Sık Sorulan Sorular

Siz değerli müşterimizin sunduğumuz hizmetler ile ilgili bizlere sık sorduğu soruları sizler için hazırladık.

Biz, Bursa Oto Boya ve Kaporta olarak oto boyama ve kaporta işlemleri başta olmak üzere oto kaporta, göçük düzeltme, boya koruma, pasta cila ve seramik kaplama gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İşlem süresi, hizmet türüne ve aracın durumuna göre değişebilir. Genellikle oto boyama işlemi 3-5 gün sürerken, diğer hizmetlerimizin süreleri de değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

Hizmet fiyatlarımız, işin türüne, aracın durumuna ve müşterinin özel ihtiyaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Size özel bir teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Size en uygun fiyatı sunmaktan mutluluk duyarız.

Bursa Oto Boya ve Kaporta olarak 25 yılı aşkın bir süredir sektördeyiz. Bu süre boyunca binlerce araç üzerinde çalıştık ve geniş bir deneyim kazandık.

Boyasız göçük düzeltme, aracın dış yüzeyindeki küçük göçükleri gidermek için kullanılan bir yöntemdir. Genellikle özel aletler ve teknikler kullanılarak göçüğün arkasındaki metal paneli yavaşça düzelten bir işlemi içerir. Bu işlem, göçüğü giderirken orijinal boya tabakasını korur.

Seramik kaplama, uygulama yöntemi, kalitesi ve bakımına bağlı olarak farklı süreler boyunca dayanabilir. Genellikle iyi bir seramik kaplama işlemi, 2 ila 5 yıl arasında dayanıklılık sunar. Daha sonra tekrar uygulanması gerekebilir.

Bilgi Talebi

Aklınızdaki tüm sorular için hemen bizi arayabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Görüşler

Oto Boya ve Kaporta Yorumlarımız!

Siz değerli müşterilerimiz Bursam 16 Otomotiv için ne yorumlar yapmışlar, gelin göz atalım;

Nasıl Çalışıyoruz ?

Çalışma Sürecimiz

Bilgilendirme

Aracınızı bize getirdiğinizde, özenle inceleyip yapılacaklar hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

Paket Seçimi

Faydalanmak istediğiniz hizmetlerimizi seçiyorsunuz.

Özenle Çalışıyoru

Randevu tarihinde özenle seçtiğiniz hizmetleri uyguluyoruz.

Teslimat Süreci

Size verdiğimiz tarihte aracınızı size teslim ediyoruz.

Hemen Arayın